Seura 30 vuotta - juhlakonferenssiristeily #eHealth2025
Seuramme juhlistaa tänä vuonna merkittävää virstanpylvästä eli 30-vuotisjuhlavuotta!
Sen kunniaksi järjestämme vuotuisen päätapahtumamme laivakonferenssina Helsingistä Tukholmaan 17.–19.9.2025 teemalla #eHealth 2025 “Strengthening Interoperability and Equality in Digital Health with Nordic Innovations”.
Lipunmyynti alkaa seuran verkkokaupassa maaliskuun aikana. Julkaisemme lippujen hintatiedot etukäteen, jotta työyhteisöt voivat suunnitella koulutuskalenterinsa ja hakea apurahoja.
Konferenssilipun earlybird -jäsenhinta A-luokan hytissä on 590 € ja ei-jäsenen hinta on 620 €. Early Bird –lipun myynti päättyy 15.6.2025.
Konferenssilipun normaali jäsenhinta A-luokan hytissä on 690 € ja ei-jäsenille 720 €. Viimeinen ilmoittautumispäivä on 10.8.
Lisämaksusta mahdollisuus hyttiluokan korotukseen.
Konferenssilipun hintaan sisältyy ohjelma, majoitus hyteissä sekä kaikki matkan aikana tarjottavat ateriat: aamupala, lounas, kahvi ja illallinen.
Lämpimästi tervetuloa mukaan!